İade ve Değişim

Heymaki.com ‘dan satın aldığınız ürün veya ürünleri siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde değişim veya iade talebinde bulunabilirsiniz. 14 günlük süre ürünü kargodan teslim aldığınız gün başlar. İade edilecek ürün sadece anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo tarafından teslim alınabilir. Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir.

 

Değişim veya iadenizin işleme alınabilmesi için talebinizi aşağıdaki yöntemlerden biri ile bize bildirmeniz gerekmektedir:

-E-posta: hey@heymaki.com

-Kargo: Talebinizi iade edeceğiniz ürün ile birlikte yazılı olarak gönderebilirsiniz.  

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal sevk irsaliyesi(sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da anlaşmalı kargomuz Yurtiçi Kargo ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

 

 

 

DİĞER ŞARTLAR ve İADE KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA

a- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise anlaşmalı kargo firmalarımızla gönderildiği taktirde, kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

b- Kalite Güvence departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 7-10 iş günü içerisinde hesaba yansımaktadır.

c- İade edeceğiniz ürünleri bize mail olarak bildirip size yönlendireceğimiz kod ile ücretsiz gönderebilirsiniz.

İadelerinizi depo adresimize kargo yoluyla ulaştırabilirsiniz:

 

Köroğlu Mimarlık

Bodrum Milas Karayolu üzeri , Boğaziçi Mevkii, Güvercinlik Mahallesi,

No:97 Köroğlu Sitesi A Blok 

48200 Milas/Muğla

 

PORTRELERE ÖZEL

 Portre çalışmaları tamamen kişiye özel olup , verdiğiniz bilgiler doğrultusunda gerçekleştirilir. Görsel, dijital ortamda elinize ulaştıktan sonra 1 adet değişiklik hakkınız vardır. Değişiklikle beraber çalışmayı satın almaktan vazgeçmeniz durumunda 350TL çalışma bedeli kesintisi uygulanarak para iadesi yapılır.

Dijital görsele tarafınızdan onay verilmesiyle beraber baskıya giden ürününüz, maksimum korunma şartlarında tarafınıza ulaştırılır. İade ve değişim kabul edilmemektedir.

Paketi kargo dağıtımcısının yanında kontrol edip, taşımadan kaynaklı bir problem olursa tutanak tutturmanızı rica ederiz. Baskıdan kaynaklı bir problem olduğunu düşünüyorsanız bize hey@heymaki.com dan ulaşabilirsiniz.

 

 

 SİPARİŞ İPTALİ

Değerli müşterilerimiz yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. Bazen yoğunluktan mailler geç kontrol edilmektedir. Ürünün kargoya verilmiş olma ihtimali ortaya çıkmaktadır. İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir. İade için ödenecek olan banka işlem ücreti kesilerek para iadesi tamamlanır. Ürün kargoya verilmişse kargo ücreti veya ücretleri kesilerek iadesi yapılır.